Rádi si přijedeme zahrát do Vašeho divadla, klubu, spolkového domu, sokolovny či jiného prostoru. Neváhejte nás kontaktovat na telefonu 724 240 373 nebo mailu ds-zumpa@seznam.cz a určitě se domluvíme. Aktuálně Vám můžeme nabídnout tato představení:


Jakub Pilař: Vitamínová pohádka

Pohádka pro děti od 4 let
Vitamínová pohádka využívá princip tzv. bramborového divadla. Staré loutkářské techniky, která vznikla v 16. století v Itálii. Tato blebejská a méně náročná alternativa loutkového divadla nám přišla jako vhodný prostředek k prvnímu seznámení se s principy loutkového divadla. V naší inscenaci jsou jako loutky využívány nejen brambory ale i další zelenina a ovoce.
Král si neví rady, jeho království je sužováno kouzly zlého Hraběte Fritola. Navíc chce tento padouch ruku princezny. Je povolána armáda a stateční princové, nikdo z nich si však s Fritolem neví rady. Najde se v podzámčí někdo kdo království a princeznu zachrání?

Loutkář……………. Jakub Pilař

Délka představení: 40 min.


James Graham: Přiznání

Tragikomedie
Může být ústředním tématem divadelní hry něco tak přízemního, jako je vyplňování daňového přiznání? A může být taková hra vůbec zábavná? Úspěšný mladý britský dramatik James Graham svým Přiznáním dokazuje, že ano. Základem jeho hry je prostý, leč originální nápad: použít „daňové doklady“ jako klíč k vyprávění životního příběhu.

Ben Edwards……………. Jakub Pilař
Líza…………………………… Nikola Cidlinská / Anna Matějovská

Režie ……………………….. Jan Čížek

Délka představení: 80 min. bez přestávky


Jakub Kolár: Klub

Jednoaktová tragikomedie
Přijměte pozvání do bašty malomocných, klubu odhozených mužů, místa, kterému se snažíme vyhnout a přesto je tak blízko nám všem. Klub je ve své iluzivnosti rozmazaný a zastřený, přesto však odhaluje naše nejhorší vlastnosti a činy. Je možné na takovém místě najít spřízněnou duši, nebo dokonce svoje druhé já? A pokud ano, jsme v tomto místě iluzí a znejistění schopni vidět své a cizí skutky dostatečně ostře? Uvidíme… VAŠI MUŽI

Lingvista……………….. Martin Kozák
Buldozer……………….. David Draxler
Stevard…………………. Jan Čížek

Režie ………………. Jakub Pilař

Délka představení: 40 min. bez přestávky
Recenze představení (přehlídka Nanečisto Most), Autor: Petr KlariN Klár
Představení doporučeno do programu celostátní přehlídky činoherního a hudebního divadla Divadelní piknik Volyně a současně doporučeno do programu 90. ročníku přehlídky Jiráskův Hronov.


Pavel Němec: Amant

Bláznivá a ještě bláznivější situační komedie
Jak si poradí s dotěrným amantem dívka Káťa a její přítel Radek? Bude se to její mamince líbit? Zatkne nakonec místní policista vůbec někoho? A co na to všechno svérázná tetička Emilka? Situace střídá situaci a mladý páreček bude mít plné ruce práce zachránit to, co si sám vymyslel. Nudit se určitě nebudete!

Káťa …………………………. Anna Matějovská
Stáňa, její matka ……. Marcela Polanská
Radek Bludík …………… Filip Hecl
Pan Pavel ……………….. Martin Kozák
Policista ………………….. Ota Kohout
Teta Emilka …………….. Alena Magulovát

Režie ………………. Jakub Pilař

Délka představení: 65 min. bez přestávky


Václav Havel: Audience

Tragikomické absurdní drama
Historický exkurz do doby „dávno minulé“, do doby, která již neexistuje a tudíž se stává něčím jako science-fiction. Nebo ne? Navštívíme zákoutí pivovaru, kde si sládek jednoho dne předvolá na kobereček svého poněkud komplikovaného podřízeného Vaňka. Ztratíme se na okamžik v minulém čase jako v pohádce, v níž jeden koulí, druhý přikuluje a vedoucí to všechno bedlivě sleduje, abychom se opět šťastně vynořili. Někdo se zasměje, jiný zanadává, některý polituje, ale všichni si dáme pivo, protože „u nás pijeme pivo všichni!“.

Sládek…………………………………. Martin Kozák
Ferdinand Vaněk……………….. Jakub Pilař

Délka představení: 50 min. bez přestávky

Inscenace je uváděna jako scénické čtení