Na více než 180 celobarevných stranách se dozvíte vše o posledních dvaceti letech našeho účinkování na divadelních prknech. Hlavní částí publikace je Deník sepsaný našimi herci, který je velmi vtipnou a osobní zpovědí života ochotnického herce.

S přípravou každé inscenace souvisí propagace, divadelní technika, vzdělávání herců nebo zkušenosti získané na divadelních přehlídkách. Nejen o tom se dočtete na dalších stranách publikace. Představíme vám také naše další projekty a současně osobnosti členů souboru a jejich aktivity mimo náš spolek. Publikace je zakončena výhledem do budoucna, kde si můžete společně s námi odškrtávat významné budoucí milníky v naší činnosti.

Náš projekt jste měli možnost podpořit na serveru donio.cz a cílová částka se vybrala za neuvěřitelných devět dní. Věříme, že právě publikace o našem divadelním souboru je něco, co nemůže ve vaší knihovně chybět!
V pátek 22. dubna 2022 proběhl slavnostní křest publikace, jejímž kmotrem se stal zakládající člen našeho souboru Jiří Janovský.
Velice děkujeme za podporu!


Jak publikaci získat?

Publikace bude dostupná při našich představeních ale můžete nás také kontaktovat
na mail ds-zumpa@seznam.cz a publikaci si předáme.
Cena: 250,- (zahrnuje pouze výrobní náklady)
Samozřejmostí je také případné zaslání na poštovní adresu.