• 17
  Čvn
  2022
  So
  31
  Pro
  2022

  Představení v rámci režijní školy ADA

  Lidový dům Nučice

  Inscenace uváděné v rámci režijní školy Amatérské divadelní asociace

  V září 2022 započne v Lidovém domě další běh režijní školy Amatérské divadelní asociace. Součástí tohoto vzdělávacího dvouletého kurzu jsou také pravidelná inspirativní představení dostupná pro veřejnost. Zde naleznete seznam inscenací, které se uskuteční v prvním semestru režijní školy.

   


  • 17. a 18. června - Prezentace prací absolventů režijní školy Amatérské divadelní asociace, Lidový dům Nučice
  • sobota 17. září od 19:00 - Neprodejné manželky, Divadlo TJ Sokol Roprachtice, Lidový dům Nučice
  • sobota 15. října od 19:00 - Vyhnání z ráje už proběhlo, Divadlo Dagmar, Lidový dům Nučice
  • sobota 12. listopadu od 19:00 - Slaměný klobouk, DS Vojan Libice nad Cidlinou, Lidový dům Nučice
  • sobota 10. prosince od 16:00 - Komedie o narození Ježíška aneb Betlém, Divadelní studio D3, Vánoční festival, Lidový dům Nučice
 • Ne
  26
  Čvn
  2022

  Klub (Festival Regiony)

  17:30Hradec Králové, Atrium radnice

  Repríza inscenace Klub na Festivalu Regiony Hradec Králové


  Je nám velkou ctí, že se můžeme po roce opět vrátit do Hradce Králové. Účinkování na festivalu Regiony je pro nás velkou odměnou. Naší inscenaci Klub můžete vidět v Atriu radnice (Velké náměstí 1) v neděli 26. června 2022 od 17:30.

  Přijměte pozvání do bašty malomocných, klubu odhozených mužů, místa, kterému se snažíme vyhnout a přesto je tak blízko nám všem. Klub je ve své iluzivnosti rozmazaný a zastřený, přesto však odhaluje naše nejhorší vlastnosti a činy. Je možné na takovém místě najít spřízněnou duši, nebo dokonce svoje druhé já? A pokud ano, jsme v tomto místě iluzí a znejistění schopni vidět své a cizí skutky dostatečně ostře? Uvidíme… VAŠI MUŽI

  Kompletní program festivalu naleznete brzy zde

 • 29
  Čvc
  2022

  Přiznání (Pardubice - Pernštejnlove 2022)

  18:00Zámek Pardubice

  Repríza inscenace Přiznání v rámci open air festivalu Pernštejnlove

  Další repríza inscenace Přiznání se uskuteční v překrásném prostředí Zámku Pardubice, a to v rámci letního divadelního open air festivalu Pernštejnlove 2022. Přijeďte na festival a naše představení v pátek 29. července 2022 od 18:00.
  Může být ústředním tématem divadelní hry něco tak přízemního, jako je vyplňování daňového přiznání? Základem hry je prostý, leč originální nápad: použít „daňové doklady“ jako klíč k vyprávění životního příběhu.

  Ben Edwards (v hlavní roli Jakub Pilař) vyplňuje poprvé daňové přiznání. Probírá se proto účtenkami, jež za celý rok nashromáždil. Každá z účtenek mu zároveň připomene určitou událost nebo situaci, kterou v uplynulém roce zažil. Z původně mechanické účetní operace, jakou je bilancování příjmů a výdajů, se tak rázem stává intimní a mnohdy bolestné bilancování osobních úspěchů i nezdarů.

  Inscenace je originální interaktivností a proměnlivou stavbou. Jednotlivé účtenky totiž Benovi předávají sami diváci, a jeho příběh tak získává při každém představení trochu jinou perspektivu, v závislosti na pořadí, v jakém se k němu účtenky dostávají.

 • So
  19
  Lis
  2022

  Noc divadel 2022

  Lidový dům Nučice

  I v letošním roce se naše divadlo účastní mezinárodní kulturní akce Noc divadel. Cílem akce je mimo jiné prezentovat divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě.
  Program letošního ročníku pro Vás právě připravujeme.
  Letošní ročník Noci divadel se uskuteční za finanční podpory Středočeského kraje. Činnost našeho spolku trvale finančně i materiálně podporuje Obec Nučice.
  Středočeský kraj Nučice