• 11
  Říj
  2019
  So
  12
  Říj
  2019

  Nučický Kahan 2019

  20:00Lidový dům Nučice

  Šestý ročník přehlídky ochotnických divadel Nučický Kahan se pomalu blíží

  Nučický Kahan

  Přijměte pozvání na dvoudenní přehlídku ochotnického divadla Nučický Kahan, kterou pořádá Ochotnický spolek ŽUMPA. Letos proběhne již 6. ročník a to 11. a 12. října 2019.
  Program je rozdělen do čtyř částí. Páteční dopolední představení pro školy a veřejnost, večerní zahájení o které se postará legendární operní komedie Zmrazovač od Kočovného divadla Ad Hoc, sobotní dopoledne věnované dětem a sobotní odpoledne a večer pro dospělé.
  Přehlídka je výběrová a účastní se jí vždy ta nejlepší ochotnická představení, která jsme měli možnost za poslední rok vidět.
  Na své si přijdou děti, studenti, milovníci komedií, poezie, tance i opery.

  Zmrazovač

  Velice se těšíme a doufáme, že si uděláte čas a strávíte tento nučický divadelní svátek v Lidovém domě.

  Více informací o letošním programu se dozvíte na stránce letošního ročníku

  Šestý ročník přehlídky se uskuteční za finanční podpory Ministerstva kultury a Středočeského kraje.

  Ministerstvo kultury ČR Středočeský kraj

 • Čt
  17
  Říj
  2019

  Klub (pražská repríza)

  21:00Studio Alta (Holešovice)

  Repríza jednoaktového dramatu Klub

  Nejčerstvější novinka letošní sezóny bude mít svou první reprízu v rámci benefičního festivalu Dudlík, který je zaměřený na podporu spolku Děti úplňku - děti s poruchou autistického spektra.
  Společně s námi vystoupí řada kvalitních kapel, divadel, inspirativních přednášek a současně svou přítomností pomůžete dobré věci - zkrátka ideální akce.

  Představení proběhne v pražském Studiu Alta (U Výstaviště 21, Praha 7) a začne v 21:00.

  Přijměte pozvání do bašty malomocných, klubu odhozených mužů, místa, kterému se snažíme vyhnout a přesto je tak blízko nám všem. Klub je ve své iluzivnosti rozmazaný a zastřený, přesto však odhaluje naše nejhorší vlastnosti a činy. Je možné na takovém místě najít spřízněnou duši, nebo dokonce svoje druhé já? A pokud ano, jsme v tomto místě iluzí a znejistění schopni vidět své a cizí skutky dostatečně ostře? Uvidíme… VAŠI MUŽI

  Vstupné na celý festival je 200,- a pod tímto odkazem si můžete zakoupit lístky.

  Klub

 • Ne
  27
  Říj
  2019

  Amant (pražská repríza)

  19:30Činoherní klub Praha

  Repríza situační komedie Amant

  S hrdostí vám oznamujeme, že budeme v letošním roce součástí tradičního divadelního cyklu "Činoherní klub uvádí:". Těšit se můžete na bláznivou a ještě bláznivější situační komedii Pavla Němce Amant. Jsme nadšeni, že se poštěstilo právě nám a že budeme mít možnost si na této významné pražské scéně zahrát. Pevně věříme, že nám pomůžete ten slavný Činoherák vyprodat :-)

  Jak si poradí s dotěrným amantem dívka Káťa a její přítel Radek? Bude se to její mamince líbit? Zatkne nakonec místní policista vůbec někoho? A co na to všechno svérázná tetička Emilka? Situace střídá situaci a mladý páreček bude mít plné ruce práce zachránit to, co si sám vymyslel. Nudit se určitě nebudete!

  Vstupné 90,- a pod tímto odkazem si můžete zakoupit lístky.
  Oficiální plakát - Činoherní klub