• So
  30
  Led
  2021

  Luděk Fuxa ep. 3 - Ochotníci na vlnách

  12:00Lidový dům Nučice

  Třetí díl podcastu Ochotníci na vlnách

  left Nejnovější projekt Ochotnického spolku ŽUMPA nese název Ochotníci na vlnách. Jedná se o sérii neformálních rozhovorů o ochotnickém, chcete-li amatérském, divadle. Pořad Ochotníci na vlnách je realizovaný moderní formou tzv. podcastem. Hosty budou zajímavé osobnosti z ochotnických souborů po celé ČR ale také vybraní členové Ochotnického spolku ŽUMPA. Každý měsíc se můžete těšit na 3 nové epizody.

  Pořadem provází herec, režisér a dramaturg Ochotnického spolku ŽUMPA Jakub Pilař.

  leftVe třetí epizodě přivítáme našeho herce Luďka Fuxu. Luděk začínal v 90. letech jako šermíř, poté začal hrát divadlo nejen v Ochotnickém spolku ŽUMPA ale také pražském Divadle TERNO. Luďkova vytvrvalost a láska pro divadlo se vyplácí a momentálně si užívá učinkování v drobných rolích na Nové scéně Národního divadla, kde současně pracuje jako rekvizitář a kulisák. O tom všem si budeme společně povídat. Těšte se ;)

  Podcast bude dostupný pod těmito odkazy na platformách Spotify, Anchor, Google Podcast, na našem YouTube kanálu a záložce Ochotníci na vlnách.

 • Po
  08
  Úno
  2021

  Jakub Třešňák ep. 4 - Ochotníci na vlnách

  12:00Lidový dům Nučice

  Čtvrtý díl podcastu Ochotníci na vlnách

  leftSérie neformálních rozhovorů o ochotnickém, chcete-li amatérském, divadle. Pořad Ochotníci na vlnách je realizovaný moderní formou tzv. podcastem. Hosty budou zajímavé osobnosti z ochotnických souborů po celé ČR ale také vybraní členové Ochotnického spolku ŽUMPA. Každý měsíc se můžete těšit na 3 nové epizody.

  Pořadem provází herec, režisér a dramaturg Ochotnického spolku ŽUMPA Jakub Pilař.

  leftVe čtvrté epizodě se na ochotnických vlnách dostaneme opět do našeho souboru. Hostem u mikrofonu bude mladý herec Jakub Třešňák. S Kubou si budeme povídat o jeho lásce k literatuře, studiu Albánštiny a jeho využití na jevišti, albánské literatuře, autorských plánech a hlavně velmi zajímavému oboru - genealogii, které se začíná věnovat také profesně.

  Podcast bude dostupný pod těmito odkazy na platformách Spotify, Anchor, Apple Podcasts, Google Podcast, na našem YouTube kanálu a záložce Ochotníci na vlnách.