Naďa La Mantia Magulová: Osmičky

předpremiéra Nučice 26. 10. 2018 (představení pro školy)
premiéra Nučice 28. 10. 2018
repríza Rudná 30. 10. 2018 (Husův dům)


Frigyes Karinthy: Zázračné křeslo

předpremiéra Praha 7. 4. 2018 (přehlídka Chudé divadlo)
premiéra Nučice 14. 4. 2018
I. repríza Kladno (Divadlo Lampion) 27. 4. 2018
II. repríza Nučice 15. 6. 2018
III. repríza Sokolov 28. 9. 2018
                                       IV. repríza Nučice 13. 10. 2018
                                       V. repríza Koněprusy 9. 11. 2018
                                       VI. repríza Brno 1. 12. 2018


Impro show

1. Impro show 15. 12. 2017


Arnošt Goldflam: Dámská šatna

premiéra Nučice 2. 6. 2017­
I. repríza Nučice 23. 6. 2017
II. repríza Nučice 11. 5. 2018
III. repríza Loděnice 8. 6. 2018
IV. repríza Libčice n. Vltavou 16. 11. 2018
                                       V. repríza Nučice 17. 11. 2018


Jarmareční sobota v Nučicích

Tradičně druhá či třetí květnová sobota


J. Třešňák: O Čtyřlístku a Violce

premiéra Mezouň 3. 9. 2016


Naďa La Mantia Magulová: O čem se zdálo Elišce?

premiéra Rudná 16. 6. 2016
II. – VI. repríza Nučice 4. 11. 2016 (Představení pro základní školy)
VII. repríza Nučice 28. 10. 2018


E. Bass: Opuštěná

premiéra Nučice 16. 4. 2016
I. repríza Kyšice 4. 3. 2017
II. repríza Nučice 14. 10. 2017
III. repríza Zbraslav 25. 11. 2017


R. Anderson: Já jsem Herbert

premiéra Nučice 16. 4. 2016
I. repríza Horní Maršov 5. 8. 2016
II. repríza Nučice 25. 11. 2016
III. repríza Mezouň 9. 12. 2016
IV. repríza Kyšice 4. 3. 2017
                                       V. repríza Nučice 18. 11. 2017


Arkadij Timofejevič Averčenko: Čtyři…

premiéra Nučice 10. 10. 2015
I. repríza Zbraslav 28. 11. 2015
II. repríza Mezouň 11. 12. 2015
III. repríza Dolní Chabry 1. 3. 2016
IV. repríza Nučice 16. 4. 2016
                                       V. repríza Praha-Jinonice 23. 4. 2016
                                       VI. repríza Horní Maršov 5. 8. 2016
                                       VII. repríza Holice 5. 11. 2016
                                       VIII. repríza Radotín 6. 11. 2016
                                       IX. repríza Nučice 25. 11. 2016
                                       X. repríza Kyšice 4. 3. 2017


Naďa Magulová: Jene, Jeníčku, jak se ti to stalo?

Několik obrazů ze života Mistra Jana Husa.

premiéra Rudná 29. 6. 2015
I. repríza Rudná 31. 8. 2015


Neznámý autor: Sicilská převodovka aneb Kolosální úlet

premiéra Nučice 21. 6. 2015
I. repríza Nučice 13. 12. 2015
II. repríza Nučice 2. 12. 2016


Jiří Homola: Sborovna

premiéra Nučice 15. 6. 2014
I. repríza Kyšice 8. 11. 2014
II. repríza Rudná 21. 11. 2014


O Modré Karkulce

premiéra Rudná 12. 4. 2014
I. repríza Radotín 11. 10. 2014
II. repríza Chýnice 21. 3. 2015


Šárka Ziková: Smrt v kavárně

premiéra Nučice 21. 3. 2014


Petra Kovářová a Marie Ludvíková: Vejdi a uškoď!

premiéra Nučice 21. 3. 2014


Arkadij T. Averčenko: Osudný hřebínek

premiéra Praha-Jinonice 19. 10. 2013
I. repríza Nučice 21. 3. 2014
II. repríza Radotín 5. 4. 2014


Arkadij T. Averčenko: Záhadný telegram

premiéra Praha-Jinonice 19. 10. 2013
I. repríza Praha-Zbraslav 23. 11. 2013
II. repríza Koněprusy 7. 12. 2013
III. repríza Nučice 21. 3. 2014
IV. repríza Radotín 5. 4. 2014
                                       V. repríza Jílové u Prahy 12. 9. 2015
                                       VI. repríza Nučice 16. 4. 2016


Naďa Magulová: Klekánice

premiéra Nučice 2. 12. 2012
I. repríza Vysoký Újezd 9. 12. 2012
II. repríza Rudná 15. 12. 2012
III. repríza Svárov 16. 3. 2013
IV. repríza Zbuzany 17. 3. 2013
                                       V. repríza Červený Újezd 24. 3. 2013
                                       VI. repríza Velké Přílepy 25. 5. 2013
                                       VII. repríza Nučice 29. 3. 2015
                                       VIII. repríza Točník 13. 6. 2015


Božena Zajceva: Vlezte do mojí postele

premiéra Nučice 16. 12. 2011
I. repríza Nučice 20. 4. 2012
II. repríza Nučice 18. 10. 2014
III. repríza Radotín 8. 11. 2015
derniéra Nučice 16. 4. 2016


Jaromír Břehový: Sborovna

premiéra Nučice 19. 3. 2011
I. repríza Tetín 27. 5. 2011
II. repríza Rudná 4. 6. 2011


David Draxler: Noc je mladá

premiéra Nučice 4. 6. 2010
I. repríza Nové Strašecí 27. 3. 2011


Jan Neruda: Stará hra

předpremiéra Rudná-Hořelice 23. 4. 2010
I. repríza Zbraslav 19. 6. 2010
II. repríza Nučice 22. 10. 2010
III. repríza Dobřany 12. 12. 2010
IV. repríza Koněprusy 7. 12. 2013
                                       V. repríza Beroun, 17. 1. 2014


Eva Šuhajová: Živá voda

Premiéra Nučice 17. 4. 2010
I. repríza Nučice 6. 10. 2010


Radim Toman: Vzpoura masek

premiéra Nučice 13. 11. 2009
I. repríza Nučice 10. 4. 2010
II. repríza Rudná 7. 5. 2010
III. repríza Nučice 22. 12. 2010
IV. repríza Červený Újezd 23. 1. 2011
                                       V. repríza Mukařov 2. 4. 2011
                                       VI. repríza Koněprusy 23. 10. 2011
                                       VII. repríza Praha Malé Vinohradské divadlo 27. 1. 2012
                                       VIII. repríza Kladno 22. 4. 2012 (Soutěžní festival amatérského divadla)


Glyn Jones: Dámský gambit

premiéra Nučice 24. 4. 2009
I. repríza Rudná 9. 4. 2010
II. repríza Červený Újezd 11. 4. 2010


N. Magulová: O chytrém Vaškovi a hloupém Vencovi

premiéra Rudná 18. 4. 2009
I. repríza Dobřany (Mezi ploty) 16. 5. 2009
II. repríza Nučice 24. 5. 2009
III. repríza Praha-Bohnice (Mezi ploty) 30. 5. 2009
                                       IV. repríza Dobříč 31. 5. 2009
                                       V. repríza Újezd nade Mží 22. 8. 2009
                                       VI. repríza Praha-Karlín (Karlínské jeviště) 15. 11. 2009
                                       VII. repríza Nučice 12. 12. 2009
                                       VIII. repríza Chýnice 29. 5. 2010
                                       IX. repríza Nučice 10. 12. 2011
                                       X. repríza Okrouhlo 17. 3. 2012
                                       XI. repríza Nučice 28. 4. 2012
                                       XII. repríza Zbuzany 2. 6. 2012
                                       XIII. repríza Kyšice 13. 12. 2014
                                       XIV. repríza Nučice 10. 1. 2015


David Draxler: Andílek

premiéra Nučice 20. 2. 2009
I. repríza Březová 20. 6. 2009
II. repríza Žebrák 7. 11. 2009


Josef Magula: Vítej posle budoucnosti

premiéra Nučice 20. 9. 2008


Emil Artur Longen: Už mou milou…

premiéra Dobřany (Mezi ploty) 17. 5. 2008
I. repríza Praha-Bohnice (Mezi ploty) 31. 5. 2008
II. repríza Nučice 19. 6. 2008


David Draxler: Tajné dveře

premiéra Nučice 9. 11. 2007
I. repríza Rudná 29. 2. 2008
II. repríza Praha klub Bordo, 2. 3. 2008
III. repríza Nučice 20. 3. 2009
obnovená premiéra Nučice 10. 3. 2017
                                       I. repríza Nučice 24. 3. 2017
                                       II. repríza Nučice 18. 11. 2017
                                       III. repríza  Kyšice 2. 12. 2017
                                       IV. repríza Zdice (Kulturní dům Zdice) 24. 4. 2018


O Slunečníku, Měsíčníku a Větrníku

premiéra Vysoký Újezd 11. 3. 2007
I. repríza Mořina 1. 4. 2007
II. repríza Rudná 21. 4. 2007
III. repríza Tetín 3. 6. 2007
IV. repríza Loděnice 21. 10. 2007
                                       V. repríza Hostivice (Klokánek) 9. 12. 2007
                                       derniéra Nučice 9. 12. 2007
                                       obnovená premiéra Nučice 15. 10. 2016 (3. ročník Nučického kahanu)
                                       I. repríza Mezouň 2. 9. 2017 (Mezouňský zavírák)
                                       II. repríza Nučice 14. 10. 2017 (4. ročník Nučického kahanu)


Linda Zikmundová: Baf!

premiéra Vysoký Újezd 10. 11. 2006
I. repríza Rudná 8. 12. 2006
II. repríza Plzeň 14. 6. 2008 (soutěž Plzeňská aktovka)
III. repríza Nučice 29. 11. 2008 (100. výročí ochotníků v Nučicích)
IV. repríza Zbraslav 6. 6. 2009 (přehlídka aktovek)


Trojkombinace (Před lesem za lesem,
Výměna ponožek, Lucerna)

premiéra Vysoký Újezd 9. 6. 2006
I. repríza Rudná 6. 10. 2006
II. repríza Mořina 3. 11. 2006
repríza Výměny ponožek – festival Mezi Ploty 27. 5. 2007


Arkadij T. Averčenko: Dvojník

premiéra Vysoký Újezd 3. 3. 2006
repríza Rudná 26. 5. 2006


Frigyes Karinthy: Chci vrátit školné

premiéra Vysoký Újezd 30. 9. 2005
I. repríza Nučice 16. 3. 2007
II. repríza Mořina 23. 11. 2007


Emil Artur Longen: Tenoristovy lásky

premiéra Vysoký Újezd 3. 6. 2005
repríza Nučice 22. 6. 2007


Georges Feydeau: Nebožka panina matka

premiéra Nučice 14. 5. 2004
I. repríza Rudná 19. 11. 2004
II. repríza Karlovy Vary 25. 6. 2005
III. repríza Karlovy Vary 26. 6. 2005
IV. repríza zámek Průhonice, říjen 2005


Jules Supervielle: První rodina

premiéra Nučice 23. 4. 2004
repríza Rudná 18. 6. 2004
Nučice 28. 1. 2005 (upravená verze hry)


Markéta Ketnerová: Komedie o šalině

premiéra Nučice 30. 5. 2003
repríza Nučice 7. 11. 2003


Naďa Magulová: Komu zvoní mobil?

premiéra Nučice 26. 4. 2002
repríza Nučice 21. 6. 2002
scénické čtení Nučice 26. 4. 2017