Prostor pro poezii, scénické čtení, filmy a komorní hudební vystoupení

To vše a mnohem více je Undeground club Kino. Dvě temné místnosti ve sklepení Lidového domu. Bývalá kotelna a uhelna se po usilovné práci členů našeho souboru proměnily na prostor, který bude moci v budoucnu přivítat zajímavé a hodnotné kulturní akce.
Naší hlavní snahou bylo nučickou divadelní scénu využít na maximum a dopřát divákům nové neotřelé zážitky. Na hlavní, více než šest metrů široké, scéně Lidového domu se např. večery s poezií uvádějí těžko. Sklepení našeho Underground clubu Kino je pro podobné účely jako dělané, a vy se můžete těšit na jeho další využití.
Prvním představením, které zahájilo zkušební provoz clubu, byla krátká divadelní hra Manželé navždy, kterou napsala Helena Niklausová a společně s kolegou Pavlem Holubem nazkoušela pod hlavičkou Divadla Refektář. Tato inscenace vyhrála v roce 2018 divácké hlasování při pátém ročníku Nučického Kahanu a oba herci jsou čestnými držitele putovní ceny Nučického permoníka Maňase

Budeme se na vás těšit při dalších kulturních akcích pořádaných v Underground clubu Kino.
Oficiálně bude provoz zahájen po drobné rekonstrukci Lidového domu, při které dojde k zlepšení odvětrání budovy (předpoklad rok 2020).