10. ročník divadelní přehlídky Nučický Kahan


Všechny milovníky divadla zveme na jubilejní ročník přehlídky Nučický Kahan. Velice se těšíme a doufáme, že si uděláte čas a strávíte tento nučický divadelní svátek v Lidovém domě.

V letošním roce se sejdeme od 12. do 14. října 2023 a k vidění bude irské drama Kráska z Leenane od Divadla RiYo, francouzská komedie A do pyžam! od DS Vojan Libice n. Cidlinou, adaptace známých balad ze sbírky Kytice, autorská inscenace Set.Kání od nového progresivního souboru 300 mg kofeinu a na závěr sobotní částí programu tři perly, které prošly také programem Jiráskova Hronova. Meotarové divadlo Bažantova loutkářská družina přiveze z Poniklé dvě inscenace – Andrée a Nelkej, Čechie! Na závěr přehlídky uvidíte skvělou komedii Záblesk od Společnosti bloumající veřejnosti z Turnova.

V dětské části programu uvede pro mateřské školy Divadlo LokVar Českého Honzu a pro základní školy soubor Hraničář Rumburk inscenaci Kytice. V sobotní dopolední části programu pro děti uvidíte loutkovou pohádku Aucassin a Nicoletta a hravé představení Elá hop! od souboru Tři boty ze ZŠ Třebotov.

Desátý ročník přehlídky se uskuteční za finanční podpory Středočeského kraje, místní akční skupiny, Obce Nučice a společnosti Vafo

Vstupné dobrovolné