Osmý díl podcastu Ochotníci na vlnách

leftSérie neformálních rozhovorů o ochotnickém, chcete-li amatérském, divadle. Pořad Ochotníci na vlnách je realizovaný moderní formou tzv. podcastem. Hosty budou zajímavé osobnosti z ochotnických souborů po celé ČR ale také vybraní členové Ochotnického spolku ŽUMPA. Každý měsíc se můžete těšit na 3 nové epizody.

Pořadem provází herec, režisér a dramaturg Ochotnického spolku ŽUMPA Jakub Pilař.

leftOsmá epizoda byla velká výzva. Martin s Kubou si během svého dlouholetého přátelství stačili říci snad úplně všechno. Rozhovor s Martinem přináší zajímavé informace o zákulisí přehlídky Nučický Kahan a dalších produkčních plánech Ochotnického spolku ŽUMPA, nabídne návod na úspěšné žádání o granty a dotace, Martin se s námi také podělí o názor na crowdfundingové kampaně a udělí užitečné rady, které se týkají světelné a zvukové techniky potřebné k přípravě představení. Moc zajímavé povídání! Neváhejte a poslouchejte od 20. března 2021.

Podcast bude dostupný pod těmito odkazy na platformách Spotify, Anchor, Apple Podcasts, Google Podcast, na našem YouTube kanálu a záložce Ochotníci na vlnách.