Event Information:

 • Ne
  16
  Led
  2022
  Ne
  20
  Bře
  2022

  Pomoc s vydáním divadelní publikace

  Lidový dům Nučice

  Jedním z hlavních vrcholů oslav 20 let Ochotnického spolku ŽUMPA bude vydání publikace, která mapuje dvě dekády našeho divadelního snažení. Tisk a vydání publikace je velmi nákladné. Proto jsme se rozhodli pokusit se finanční prostředky vybrat formou veřejné sbírky, tzv. crowdfundingu. Od 16. ledna navštivte stránku naší kampaně na portálu Donio.cz a vyberte si některou ze zajímavých odměn. Věříme, že právě publikace o našem divadelním souboru je něco, co nemůže ve vaší knihovně chybět! Velice děkujeme za podporu!

  Na co vybrané peníze použijeme

  Vybrané finanční prostředky budou v plné míře využity na tisk publikace. Za cílovou částku se dá vytisknout přibližně 100 ks publikace formátu 25×25 cm v pevné vazbě na kvalitním papíře (druh vazby V8). Kniha bude oficiálně pokřtěna a distribuována na oslavách výročí dvaceti let od uvedení naší první inscenace Komu zvoní mobil?, které se uskuteční v Lidovém domě v Nučicích 22. a 23. dubna 2022.
  Poté bude dostupná při našich představeních a také na výdejních místech, jejichž seznam bude brzy zveřejněn. Samozřejmostí je také případné zaslání na poštovní adresu.