Na více než 150 celobarevných stranách se dozvíte vše o posledních dvaceti letech našeho účinkování na divadelních prknech. Hlavní částí publikace je Deník sepsaný našimi herci, který je velmi vtipnou a osobní zpovědí života ochotnického herce. S přípravou každé inscenace souvisí propagace, divadelní technika, vzdělávání herců nebo zkušenosti získané na divadelních přehlídkách. Nejen o tom se dočtete na dalších stranách publikace. Představíme vám také naše další projekty a současně osobnosti členů souboru a jejich aktivity mimo náš spolek. Publikace je zakončena výhledem do budoucna, kde si můžete společně s námi odškrtávat významné budoucí milníky v naší činnosti.

Vše je napsáno a připraveno k tisku, ale kvalitní tisk něco stojí, proto jsme se rozhodli pro možnost veřejné sbírky (tzv. crowdfundingu) pomocí vás – našich podporovatelů a přátel, kterých si moc vážíme. Náš projekt můžete podpořit na serveru donio.cz a máme pro vás připraveny moc zajímavé odměny. Věříme, že právě publikace o našem divadelním souboru je něco, co nemůže ve vaší knihovně chybět! Velice děkujeme za podporu!

Na co vybrané peníze použijeme

Vybrané finanční prostředky budou v plné míře využity na tisk publikace. Za cílovou částku se dá vytisknout přibližně 100 ks publikace formátu 25×25 cm v pevné vazbě na kvalitním papíře (druh vazby V8). Kniha bude oficiálně pokřtěna a distribuována na oslavách výročí dvaceti let od uvedení naší první inscenace Komu zvoní mobil?, které se uskuteční v Lidovém domě v Nučicích 22. a 23. dubna 2022. Poté bude dostupná při našich představeních a také na výdejních místech, jejichž seznam bude brzy zveřejněn. Samozřejmostí je také případné zaslání na poštovní adresu.